Shrill

Shrill – teaser nowej komedii od Hulu

1 lutego 2019 | Newsy

Premiera tego 6-odcinkowego serialu, który wypuszczony zostanie od razu w całości, odbędzie się 15 marca, a już teraz Hulu wypuściło pierwszą zapowiedź produkcji. Gwiazdą Shrill jest Aidy Bryant znana z programu Saturday Night Live.

https://www.youtube.com/watch?v=PVA7lfEGKkQ&feature=youtu.be

Bryant wystąpi w roli kobiety z nadwagą, którą pragnie odmienić swoje życie, lecz nie swój wygląd. Pomysł oparty jest na książce Lindy West. W obsadzie znajdują się także Julia Sweeney, Loly Adefope, Luka Jones, Ian Owens i John Cameron Mitchell.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Foodie Love - nowy serial HBO Europe. Jego debiut już w grudniu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram