locke

Locke & Key – znamy reżysera!

25 lutego 2019 | Newsy

Ogłoszono wreszcie kto będzie reżyserem nadchodzącego serialu fantasy Locke & Key, to Michael Morris, który pracował m.in. przy serialu House of Cards.

Jak na razie wiadomo, że wyreżyseruje on dwa pierwsze odcinki, napisze scenariusz do pierwszego odcinka i będzie producentem wykonawczym.

Locke & Key to adaptacja powieści graficznej Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza, do przeniesienia której na telewizyjny ekran miało dojść już o wiele wcześniej, ale stacje FOX i Hulu zrezygnowały z tego pomysłu. Tym bardziej jesteśmy ciekawi wersji jaką przedstawi nam Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Locke & Key – pierwsza zapowiedź 2. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram