w

Little Fires Everywhere – wiemy kto zagra w tej adaptacji!

reese witherspoon1
variety

Serial Little Fires Everywhere to adaptacja książki Celeste Ng wydanej w 2017 roku pod tym samym tytułem. Produkcja powstaje dla platformy Hulu.

W rolach głównych wystąpią Reese Witherspoon, Kerry Washington oraz Rosemarie DeWitt. Witherspoon wcieli się w Elenę Richardson, a DeWitt w jej przyjaciółkę Lindę McCullough.

Akcja rozgrywa się w idyllicznym miasteczku, w którym wszystko jest na swoim miejscu, a każde odstępstwo od normy jest piętnowane. Z takim właśnie piętnem przyjdzie zmierzyć się Lindzie, która adoptuje porzucone chińskie dziecko. Daje dziewczynce na imię Mirabelle i kocha ją jak własne dziecko. Jednak jej idealne życie nagle się rozsypuje, kiedy do akcji wkracza biologiczna matka dziewczynki, nielegalna imigrantka z Chin.

5182ixe6dyl. sx325 bo1204203200
amazon

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

louis hofmann in dark season 1 netflix 150x150

Dark sezon 2. – jest oficjalny zwiastun i data premiery!

charming video announces season 3 date for santa clarita diet on netflix2 150x150

Santa Clarita Diet – serial został skasowany!