Little Fires Everywhere – wiemy kto zagra w tej adaptacji!

}

Data: 27 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Serial Little Fires Everywhere to adaptacja książki Celeste Ng wydanej w 2017 roku pod tym samym tytułem. Produkcja powstaje dla platformy Hulu.

W rolach głównych wystąpią Reese Witherspoon, Kerry Washington oraz Rosemarie DeWitt. Witherspoon wcieli się w Elenę Richardson, a DeWitt w jej przyjaciółkę Lindę McCullough.

Akcja rozgrywa się w idyllicznym miasteczku, w którym wszystko jest na swoim miejscu, a każde odstępstwo od normy jest piętnowane. Z takim właśnie piętnem przyjdzie zmierzyć się Lindzie, która adoptuje porzucone chińskie dziecko. Daje dziewczynce na imię Mirabelle i kocha ją jak własne dziecko. Jednak jej idealne życie nagle się rozsypuje, kiedy do akcji wkracza biologiczna matka dziewczynki, nielegalna imigrantka z Chin.

amazon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Przyjaciele trafiają do HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.