Książe przypływów w telewizyjnej wersji?

}

Data: 5 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media platforma Apple TV+ ma w planach serialową adaptację powieści Pata Conroya, na podstawie której nakręcono pamiętny romans z 1991 roku w reżyserii Barbry Streisand.

O planowanym projekcie nie wiadomo na razie zbyt wiele. Jedynie to, że scenariusz napisać ma Tate Taylor. Jeśli seria otrzyma oficjalne zamówienie na serię to zdjęcia do niej rozpocząć mają się jeszcze tego lata. Szczegóły fabularne nie są znane.

Film Książe przypływów opowiada o Tomie Wingo, zmęczonym życie trenerze z prowincji, który chce pomóc siostrze wyrwanej z samobójczej próby. Tom sam jednak uwikłany jest w wewnętrzne konflikty. Jego wewnętrzne opory stara się przełamać dr Susan, pełna determinacji psychiatra z Nowego Jorku. Stopniowo w ramach kolejnych sesji Tom i Susan zbliżają się do siebie, przezwyciężają dzielące ich różnice i zakochują się w sobie. To nieoczekiwane uczucie sprawia, że zdobywają się na odwagę, by pomóc nie tylko siostrze Toma, ale i samym sobie.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Criminal – Tennant i Atwell w nowych kryminale Netflixa, zobaczcie zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.