HBO Max zamówiło drugi sezon serialu Julia [wideo]

}

Data: 5 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Inspirowany życiem Julii Child serial Julia będzie miał drugi sezon. Cały pierwszy sezon wraz z finałowym odcinkiem jest już dostępny w HBO Max.

Serial Max Original Julia jest inspirowany niezwykłym życiem Julii Child i jej długoletnim programem telewizyjnym The French Chef, który stał się pionierem współczesnych programów kulinarnych. Poprzez pryzmat życia Julii i jej wyjątkowej radości życia, serial zagłębia się w kluczowy moment amerykańskiej historii. Obserwujemy w nim czasy pojawienia się telewizji publicznej jako swego rodzaju nowej instytucji społecznej, feminizmu i ewolucję kulturową Ameryki. Sercem opowieści jest jednak portret kochającego się małżeństwa.

W roli głównej w serialu występuje Sarah Lancashire, a w pozostałych rolach grają: David Hyde Pierce, Bebe Neuwirth, Brittany Bradford, Fran Kranz oraz Fiona Glascott.

Serial Max Original Julia został wyprodukowany przez Lionsgate oraz 3 Arts Entertainment. Showrunnerem serial jest Chris Keyser, który wraz z twórcą Danielem Goldfarbem pełni także obowiązki producenta wykonawczego.

Pierwszy sezon składa się z 8. odcinków.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Dziecko – serial będący połączeniem komedii i horroru już dostępny na HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.