Nikolaj Coster-Waldau w obsadzie nowej produkcji Apple TV+

}

Data: 5 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Nikolaj Coster-Waldau, aktor znany z serialu Gra o tron dołączył do obsady limitowanej produkcji Apple TV+ The Last Thing He Told Me.

Aktor wcielić ma się w postać Owena, męża głównej bohaterki, który ginie w tajemniczych okolicznościach. Historia ukazana w serialu opowie o kobiecie, która nawiązuje przyjacielską relację ze swoją 16-letnią pasierbicą, jednocześnie dowiadując się coraz więcej o tajemniczym zniknięciu jej męża.

Pomysłodawczynią projektu i autorką scenariusza jest Laura Dave, autorka bestsellerowej powieści na podstawie, której powstaje serial. Wśród producentów wykonawczych jest Reese Witherspoon. W roli kobiety poszukującej swojego zaginionego męża wystąpi Jennifer Garner. Zastąpiła ona Julię Roberts, która musiała zrezygnować z projektu z powodu konfliktów w harmonogramie.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Shining Girls – zwiastun psychologicznego thrillera Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.