Criminal – Tennant i Atwell w nowych kryminale Netflixa, zobaczcie zapowiedź!

}

Data: 18 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

David Tennant oraz Hayley Atwell wystąpią w nowym dramacie kryminalnych od Netflixa, który zadebiutować ma już tej jesieni. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun tej produkcji.

Będzie to koprodukcja czterech krajów: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec i Hiszpanii. Każdy z nich w trzech odcinkach opowie własną kryminalną historię. Całość składać się będzie z 12. epizodów po 45. minut każdy. Jak zapowiada Netflix serial ten będzie się wyróżniał na tle innych, bowiem całość akcji dziać się ma w pokoju przesłuchań. Będzie to istna batalia psychologiczna między oskarżonym a przesłuchującym.

Każdy kraj otrzymał wolną rękę jeśli chodzi o wybór twórców i obsadę. Historie przedstawione zostaną także w odpowiednich językach. Tennant oraz Atwell wystąpią w brytyjskich odcinkach serialu wraz z Nicholasem Pinnock, Katherine Kelly czy Lee Ingleby. W części francuskiej zobaczymy m.in. Margot Bancilhon, Laurent Lucas oraz Sarę Giraudeau. Eva Meckbach, Sylvester Groth, Nina Hoss, Christian Berkel i Florence Kasumba to gwiazdy niemieckich odcinków, a w części hiszpańskiej wystąpią Jorge Bosch, Daniel Chamorro, Carmen Machi oraz  José Ángel Egido.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Outlander - 4. sezon zostanie opublikowany w listopadzie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.