w

Krypton sezon 2. – dwa nowe plakaty promocyjne!

Stacja Syfy opublikowała nowy ruchomy plakat przedstawiający po połowie twarzy Seg-El, w tej roli Cameron Cuffe i Generała Dru-Zoda – Colin Salmon. Ponadto Emmett J. Scanlan na swoim Instagramie ujawnił nowe zdjęcie postaci w którą się wciela – Lobo.

Lobo to nowa postać, którą zobaczymy w 2. sezonie serialu. Ma on być bezlitosnym łowcą nagród. Tak jak w komiksach jest wybitnie inteligentny, nieśmiertelny i ma nadludzką moc, co czyni z niego naprawdę niebezpiecznego i śmiertelnego wroga.

Krypton opowiada wydarzenia na dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Śledzimy losy Seg-Ela, dziadka wspomnianego wcześniej superbohatera, który musi podjąć kluczową decyzję – ocalić swoją planetę czy pozwolić jej na upadek. Krypton coraz bardziej pogrąża się w chaosie, a Seg-El musi walczyć o swój dom i honor z coraz to nowszymi wrogami.

Twórcą serialu jest David. S. Goyer wraz z Cameronem Welshem, który pełni także rolę showrunnera. Krypton z nowymi odcinkami powróci jeszcze w tym roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strefa mroku

Strefa mroku – nowe nazwiska w obsadzie

tropiciele

Najlepsze seriale o milenialsach