w

Krypton sezon 2. – dwa nowe plakaty promocyjne!

Krypton

Stacja Syfy opublikowała nowy ruchomy plakat przedstawiający po połowie twarzy Seg-El, w tej roli Cameron Cuffe i Generała Dru-Zoda – Colin Salmon. Ponadto Emmett J. Scanlan na swoim Instagramie ujawnił nowe zdjęcie postaci w którą się wciela – Lobo.

View this post on Instagram

Some houses can never truly be rebuilt. #Krypton . . . . . . . #Superman #DCComics #Zod #Brainiac #HouseOfEl #DC #DCU #DCUniverse #ComicBooks #TV #TVShow

A post shared by Krypton (@kryptonsyfy) on

Lobo to nowa postać, którą zobaczymy w 2. sezonie serialu. Ma on być bezlitosnym łowcą nagród. Tak jak w komiksach jest wybitnie inteligentny, nieśmiertelny i ma nadludzką moc, co czyni z niego naprawdę niebezpiecznego i śmiertelnego wroga.

View this post on Instagram

‪Jason Momoa calls for LOBO to be in @aquamanmovie 2 & for the 1st time ever, the actor playing the TV version will also play the movie one. In other news, I’m lying. I’ll be doing my own movie instead. Lying. Fact is I’m not available, too fuckin busy. Literally can’t stop lying.‬

A post shared by Emmett J. Scanlan (@scandalous_13) on

Krypton opowiada wydarzenia na dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Śledzimy losy Seg-Ela, dziadka wspomnianego wcześniej superbohatera, który musi podjąć kluczową decyzję – ocalić swoją planetę czy pozwolić jej na upadek. Krypton coraz bardziej pogrąża się w chaosie, a Seg-El musi walczyć o swój dom i honor z coraz to nowszymi wrogami.

Twórcą serialu jest David. S. Goyer wraz z Cameronem Welshem, który pełni także rolę showrunnera. Krypton z nowymi odcinkami powróci jeszcze w tym roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strefa mroku

Strefa mroku – nowe nazwiska w obsadzie

tropiciele

Najlepsze seriale o milenialsach