Krypton

Krypton sezon 2. – dwa nowe plakaty promocyjne!

29 stycznia 2019 | Newsy

Stacja Syfy opublikowała nowy ruchomy plakat przedstawiający po połowie twarzy Seg-El, w tej roli Cameron Cuffe i Generała Dru-Zoda – Colin Salmon. Ponadto Emmett J. Scanlan na swoim Instagramie ujawnił nowe zdjęcie postaci w którą się wciela – Lobo.

https://www.instagram.com/p/BtEKOzzHULO/?utm_source=ig_embed

Lobo to nowa postać, którą zobaczymy w 2. sezonie serialu. Ma on być bezlitosnym łowcą nagród. Tak jak w komiksach jest wybitnie inteligentny, nieśmiertelny i ma nadludzką moc, co czyni z niego naprawdę niebezpiecznego i śmiertelnego wroga.

https://www.instagram.com/p/BtEk-FDAm9S/?utm_source=ig_embed

Krypton opowiada wydarzenia na dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Śledzimy losy Seg-Ela, dziadka wspomnianego wcześniej superbohatera, który musi podjąć kluczową decyzję – ocalić swoją planetę czy pozwolić jej na upadek. Krypton coraz bardziej pogrąża się w chaosie, a Seg-El musi walczyć o swój dom i honor z coraz to nowszymi wrogami.

Twórcą serialu jest David. S. Goyer wraz z Cameronem Welshem, który pełni także rolę showrunnera. Krypton z nowymi odcinkami powróci jeszcze w tym roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ms. Marvel – znaleziono aktorkę, która wcieli się w Kamalę Khan!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!