w

Laleczka Chucky doczeka się własnego serialu!

Screen Shot 2017 06 29 at 8.14.03 AM

Stacja Syfy zajmie się produkcją nowego serialu, którego głównym bohaterem będzie znana chyba wszystkim kultowa laleczka Chucky.

Producentem oraz scenarzystą jest Don Mancini. Był on także zaangażowany w filmy o demonicznej zabawce, także możemy być pewni, że serial będzie trzymał poziom. Oprócz Manciniego za produkcję odpowiadać też będą David Kirschner i Nick Antosca. Serial wyprodukuje Universal Cable Productions.

Jak zdradza Mancini fabuła serialu ma rozgrywać się zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku.

Laleczka Chucky po raz pierwszy pojawiła się w 1988 roku. Od tej pory powstało aż 6 sequeli, które podejmowały temat strasznej lalki opętanej przez ducha zmarłego seryjnego mordercy Charlesa Lee Raya.

Źródło: cinemablend

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tropiciele

Najlepsze seriale o milenialsach

The Mandalorian

The Mandalorian – kolejny droid, jaki pojawi się w serialu!