w

Ms. Marvel – znaleziono aktorkę, która wcieli się w Kamalę Khan!

ms marvel cover

Disney+ dalej rozszerza marvelowskie uniwersum. Tym razem bierze się za serial, który opowie o pierwszej superbohaterce pakistańskiego pochodzenia – Kamali Khan. Właśnie ogłoszono, iż zakończono casting i wybrano aktorkę, która wcieli się w tytułową bohaterkę.

Zaszczyt ten przypadł młodej nowicjuszce Iman Vellani. Ta podobnie jak bohaterka w którą się wcieli również jest amerykanką posiadającą muzułmańskie korzenie.

Za reżyserię Ms. Marvel odpowiedzą Adil El Arbi, Bilall Fallah, Sharmenn Obaid-Chinoy i Meera Menon. Autorą scenariusza jest Bisha K. Ali. Nad całym projektem czuwa oczywiście nie kto inny jak Kevin Feige.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

conan

Będzie serial o Conanie Barbarzyńcy! Pracuje nad nim Netflix!

maxresdefault

Batwoman sezon 2. – Alex Morf zagra złoczyńcę