KRUK. Szepty słychać po zmroku sezon 2. – Canal+ rusza z produkcją

}

Data: 23 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Canal+ rusza z produkcją drugiego sezonu kryminalnego serialu KRUK. Szepty słychać po zmroku. Premiera nowych odcinków planowana jest na wiosnę 2021 roku.

Nad kontynuacją kryminalnej historii o inspektorze z wydziału kryminalnego policji Adamie Kruku ponownie pracuje duet – scenarzysta Jakub Korolczuk i reżyser Maciej Pieprzyca. Stacja nie ujawnia wątków scenariusza. Wiadomo jednak, że zdjęcia do produkcji zakończą się w połowie lutego 2021 roku, a będą realizowane między innymi na malowniczym Podlasiu.

KRUK. Szepty słychać po zmroku był ogromnym sukcesem. Adam Kruk grany przez Michała Żurawskiego, stróż prawa zmagający się z demonami dzieciństwa, to postać złożona, niejednoznaczna, zapadająca w pamięć. Dla nas było tylko kwestią czasu, kiedy powróci na ekrany. Zależało nam, żeby mroczną fabułę drugiego sezonu realizować z tym samym zespołem twórców. To się szczęśliwie udało i dlatego jesteśmy pewni, że kolejna odsłona KRUKA będzie znakomitym rozwinięciem pierwszej serii. Scenariuszowo, aktorsko i realizacyjnie. – mówi Małgorzata Seck, Wiceprezes Zarządu ds. Programowych CANAL+ Polska.

W rolach głównych występują m.in. Michał Żurawski, Katarzyna Wajda, Leszek Lichota, Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok, Danuta Kierklo, Dominika Kluźniak oraz Zbigniew Stryj.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Atypowy – zdjęcia z planu i data premiery 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.