Klangor – Canal+ wznawia zdjęcia do serialu

}

Data: 23 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem ekipa powraca na plan serialu Klangor. W październiku wznowione zostaną zdjęcia, a premiera serialu zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku.

Scenariusz produkcji, autorstwa Kacpra Wysockiego oparty na pomyśle Tomasza Kamińskiego powstał w ramach pierwszej edycji CANAL+ SERIES LAB, cyklicznych warsztatów przeznaczonych dla twórców filmowych, scenarzystów i reżyserów. Tytułowy Klangor oznacza krzyk żurawi zwiastujący nadejście wiosny, symbol nadziei. Stacja nie ujawnia wątków scenariusza.

Za zdjęcia do serialu Klangor odpowiada Witold Płóciennik, scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński oraz Piotr Kmiecik.

Serial posiada gwiazdorską obsadę w skład, której wchodzą m.in. Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Aleksandra Popławska, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Czerwińska i Maciej Musiał. Za reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Recenzja 8 odcinków "Klangoru" - serialu kryminalnego od Canal +.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.