w

Klangor – Canal+ wznawia zdjęcia do serialu

image processing20200922 7311 11lct14
fot. Marcin Makowski

Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem ekipa powraca na plan serialu Klangor. W październiku wznowione zostaną zdjęcia, a premiera serialu zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku.

Scenariusz produkcji, autorstwa Kacpra Wysockiego oparty na pomyśle Tomasza Kamińskiego powstał w ramach pierwszej edycji CANAL+ SERIES LAB, cyklicznych warsztatów przeznaczonych dla twórców filmowych, scenarzystów i reżyserów. Tytułowy Klangor oznacza krzyk żurawi zwiastujący nadejście wiosny, symbol nadziei. Stacja nie ujawnia wątków scenariusza.

Za zdjęcia do serialu Klangor odpowiada Witold Płóciennik, scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński oraz Piotr Kmiecik.

Serial posiada gwiazdorską obsadę w skład, której wchodzą m.in. Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Aleksandra Popławska, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Czerwińska i Maciej Musiał. Za reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki.

Źródło: Canal+

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 12

KRUK. Szepty słychać po zmroku sezon 2. – Canal+ rusza z produkcją

supergirl

Supergirl – sezon 6. będzie finałowym!