Atypowy – zdjęcia z planu i data premiery 4. sezonu

}

Data: 2 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Po wielu miesiącach oczekiwania Netflix nareszcie ogłosił datę premiery czwartego i zarazem finałowego sezonu serialu Atypowy. Lubiana przez widzów seria powróci już 9 lipca. W sieci pojawiły się także pierwsze zdjęcia z nowej serii. Możecie zobaczyć je poniżej.

Atypowy to serial opowiadający o Samie, doroślejącym osiemnastolatku z autyzmem, oraz jego rodzinie. Nastolatek chce stać się bardziej samodzielny i nie odstawać od rówieśników. Uczy się jak wchodzić z poprawne interakcje z innymi, a jego rodzice – jak pielęgnować relacje ze swoimi dziećmi. I ze sobą nawzajem.

Sam często tłumaczy widzom, co czuje, a prezentowane, początkowo chaotyczne sceny dzięki temu składają się w jedną, zrozumiałą całość. To świetna rodzinna pozycja, która poza problemem traktowania ludzi z autyzmem, w centrum stawia także pytania o przywiązanie – do swoich bliskich, dzieci, małżonka.

W trzecim sezonie byliśmy świadkami jak Sam stara odnaleźć się w college’u. Starał się także utrzymać relacje z Zahidem i Paige. Z kolei Casey odkrywał swoją seksualność, a Doug i Elsa pracowali nad swoim małżeństwem.

Za serial odpowiada Robia Rashid. W roli Sama występuję Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leight gra jego matkę Elsę, Michael Rapaport to Doug, jego ojciec, Brigette Lundy-Paine to Casey, siostra Sama, Amy Okuda to terapeutka Sama Julia, Nik Dodani jako Zahid i Jenna Boyd jako Paige.

Dotychczasowe trzy sezony w całości dostępne są w serwisie Netflix.

Źródło: Comingsoon, Twitter

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories – zwiastun nowej antologii Murphy'ego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.