w

Młody Wallander – popularny detektyw powraca, zobaczcie teaser!

j

Netflix zaprezentował zapowiedź swojego nowego serialu, którego fabuła skupi się na młodzieńczych latach znanego szwedzkiego detektywa Kurta Wallandera.

Wallander to prowincjonalny detektyw będący bohaterem wielu kryminalnych powieści Henninga Mankella. Jednak zawsze spotykaliśmy go już jako dorosłego i doświadczonego człowieka. Teraz postanowiono jednak pokazać nam jego młodzieńcze lata.

W serialu poznamy 20-letniego Wallandera, który dopiero wdraża się w zawód policjanta. Tytułowego bohatera sportretuje Adam Palsson. Oprócz niego w obsadzie są także Richard Dillane, Leanne Best, Jordan Adene, Ellise Chappell, Sara Sayed, Yasen Atour i Alan Emrys.

Twórcą serialu jest Ben Harris. Produkcja składać się ma z sześciu odcinków. Data premiery nie została jeszcze podana, ale patrząc na to, iż platforma już prezentuje nam pierwszą zapowiedź, to serialu możemy oczekiwać jeszcze w tym roku.

Źródło: youtube, netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the umbrella academy season 2 opening scene

The Umbrella Academy sezon 2. – pełna akcji scena otwierająca sezon!

bez tytulu 3

Nastoletnie łowczynie nagród – kolejna nastoletnia produkcja od Netflixa, zobaczcie zwiastun