Młody Wallander – popularny detektyw powraca, zobaczcie teaser!

}

Data: 31 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował zapowiedź swojego nowego serialu, którego fabuła skupi się na młodzieńczych latach znanego szwedzkiego detektywa Kurta Wallandera.

Wallander to prowincjonalny detektyw będący bohaterem wielu kryminalnych powieści Henninga Mankella. Jednak zawsze spotykaliśmy go już jako dorosłego i doświadczonego człowieka. Teraz postanowiono jednak pokazać nam jego młodzieńcze lata.

W serialu poznamy 20-letniego Wallandera, który dopiero wdraża się w zawód policjanta. Tytułowego bohatera sportretuje Adam Palsson. Oprócz niego w obsadzie są także Richard Dillane, Leanne Best, Jordan Adene, Ellise Chappell, Sara Sayed, Yasen Atour i Alan Emrys.

Twórcą serialu jest Ben Harris. Produkcja składać się ma z sześciu odcinków. Data premiery nie została jeszcze podana, ale patrząc na to, iż platforma już prezentuje nam pierwszą zapowiedź, to serialu możemy oczekiwać jeszcze w tym roku.

Źródło: youtube, netflix

ZOBACZ TEŻ  Co robimy w ukryciu – pełny zwiastun i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.