w

Sceny z życia małżeńskiego – HBO szykuje remake

michelle williams oscar isaac
deadline

HBO pracuje nad remake’m produkcji Ingmara Bergmana z 1973 roku, która pierwotnie była serialem, ale została przerobiona na trzygodzinna wersję, tak aby dopasować się do wymagań kina.

Bohaterami oryginału było małżeństwo grane przez Liv Ullman i Erlanda Josephsona, a tematem fabuły ich życiowe rozterki, trudy małżeństwa i nieoczekiwane rozstanie.

22403 juh5ro
kadr z filmu z 1973 roku

W nadchodzącym remake’u w głównych bohaterów wcielą się Michele Williams i Oscar Isaac, który to obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów Fabryki Snów.

Twórcą nowego serialu dla HBO jest Hagaj Levi, który wziął na siebie funkcję zarówno autora scenariusza, jak i reżysera. Produkcja ta z założenia ma być miniserialem o z góry ograniczonej liczbie odcinków.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

c47dd4d6 205f 4bd6 b278 e62a97cbe3ce

Królestwo kobiet – nowy serial komediowy TVNu

bez tytulu 1

Przeklęta – budowanie świata w ciekawym materiale zza kulis serialu