Sceny z życia małżeńskiego – HBO szykuje remake

13 lipca 2020 | Newsy

HBO pracuje nad remake’m produkcji Ingmara Bergmana z 1973 roku, która pierwotnie była serialem, ale została przerobiona na trzygodzinna wersję, tak aby dopasować się do wymagań kina.

Bohaterami oryginału było małżeństwo grane przez Liv Ullman i Erlanda Josephsona, a tematem fabuły ich życiowe rozterki, trudy małżeństwa i nieoczekiwane rozstanie.

22403 juh5ro
kadr z filmu z 1973 roku

W nadchodzącym remake’u w głównych bohaterów wcielą się Michele Williams i Oscar Isaac, który to obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów Fabryki Snów.

Twórcą nowego serialu dla HBO jest Hagaj Levi, który wziął na siebie funkcję zarówno autora scenariusza, jak i reżysera. Produkcja ta z założenia ma być miniserialem o z góry ograniczonej liczbie odcinków.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Serial 9-1-1 doczeka się swojego spin-offa!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również