Komiks Moon Lake Dana Foglera w formie animowanego serialu

}

Data: 7 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Heavy Metal Studios jest w trakcie opracowywania serialowej adaptacji Moon Lake, opartej na serii graficznych powieści science fiction Dana Foglera. Projekt ma być antologicznym serialem animowanym składającym się z półgodzinnych odcinków.

W animowany projekt zaangażowany jest sam Fogler, który będzie twórca serialu i producentem. Heavy Metal Studios łączy siły z Bardel Entertainment, studiem animacji odpowiedzialnym za serial Rick i Morty.

Narratorem w serialu będzie niejaki Man in the Moon. Człowiek od dzieciństwa przetrzymywany w niewoli przez ludzi księżyca. Ci chcą zaatakować Ziemię, ten jednak powstrzymuje ich przed tym, co rusz opowiadając im szokujące historie, łączące w sobie elementy horroru i komedii.

Każdy odcinek serialu przedstawi nam jedną z takich historii. Zobaczymy m.in. kobietę rozmawiającą z duchami żyjącą w prehistorii, cheerleaderkę z morderczymi skłonnościami uczęszczającą do współczesnego liceum czy wojowników toczących dziwaczną wojnę z kosmitami. Każda historia odwoływać ma się do kampowego horroru, wymiksowanego z motywami z klasycznych filmów grozy i science fiction.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story: 1984 – sprawdźcie nowy teaser!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.