Obsesja Eve – początek prac na planie finałowego sezonu

}

Data: 7 października 2021

a

Kategorie: Newsy

BBC America ogłosiła, iż nareszcie rozpoczęła się produkcja czwartego i zarazem finałowego sezonu serialu Obsesja Eve. Zdjęcia powstają w Wielkiej Brytanii.

Ekipa weszła na plan po ponad roku od emisji trzeciego sezonu. Finałowa seria składać ma się z ośmiu odcinków.

Wraz z tą informacją w sieci pojawił się króciutki materiał zza kulis. Możecie zobaczyć go poniżej.

Obsesja Eve opiera się na powieściach Luke’a Jenningsa. Główne bohaterki to dwie kobiety Eve i Villanelle. Pierwsza z nich to agentka MI6, znudzona swoją pracą za biurkiem, bowiem jej marzeniem było zostać szpiegiem. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia. Dostaje zadanie wyśledzenia Villanelle, psychopatycznej morderczyni. Od tej pory rozpoczyna się epicka gra w kotka i myszkę, w której uczestniczą dwie niezwykle inteligentne i zaciekłe kobiety.

Premiera 4. sezonu planowana jest na drugą połowę 2022 roku. Do swoich ról powracają oczywiście Sandra Oh i Jodie Cormer, które wcielają się odpowiednio w Eve i Villanelle.

Prawdopodobnie finałowy sezon nie będzie naszym ostatnim spotkaniem ze światem znanym z Obsesji Eve. AMC Network planuje bowiem stworzenie szeregu spin-offów poszerzających uniwersum. Obecnie trwają rozmowy na ich temat i żadne oficjalne decyzje nie zapadły.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Arrow – sezon 8. będzie ostatnim!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.