American Horror Story: 1984 – sprawdźcie nowy teaser!

30 lipca 2019 | Newsy

Nadchodzi dziewiąty sezon antologicznej serii stacji FX. Jego premiera już 18. września, a teraz zerknijcie na krótką zapowiedź i koniecznie dajcie znać jak Wam się ona podoba!

Za antologię odpowiada Ryan Murphy i jak twierdzi nowy sezon podąży w trochę innym kierunku niż pozostałe. Będzie on próbą oddania hołdu takiemu gatunkowi horroru jakim są slashery, głównie te z lat 80. Przeważnie skupiają się one na seryjnym mordercy, który podąża za grupą ludzi prowadząc z nimi śmiertelną grę.

Do serii powróci Emma Roberts, Cody Fern, Billie Lourd, Leslie Grossman i John Carroll Lynch. Z nowych twarzy zobaczymy Gusa Kenwortha, Zacha Villa, DeRona Hortona, Matthew Morrisona i Angelice Ross.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story: 1984 – jest kolejna krótka zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy