Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie – zwiastun limitowanego serialu Netflix z Kristen Bell w roli głównej

}

Data: 9 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zwiastun limitowanego serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie, produkcji będącej połączeniem psychologicznego thrillera i czarnej komedii.

Zawód miłosny sprawia, że każdy dzień w życiu Anny (Kristen Bell) wygląda tak samo. Z lampką wina w ręce patrzy w okno, obserwując, jak życie toczy się bez jej udziału. Gdy do domu naprzeciwko wprowadza się przystojny nowy sąsiad (Tom Riley) z uroczą córką, Anna zaczyna dostrzegać światełko w tunelu. Przynajmniej do dnia, gdy jest świadkiem makabrycznego morderstwa… a może tylko jej się zdawało?

Za serial odpowiadają Rachel Ramras, Hugh Davidson i Larry Dorf, którzy pełnią funkcję showrunnerów. W obsadzie serialu znajdują Kristen Bell, Tom Riley, Samsara Yett, Michael Ealy, Mary Holland, Shelley Hennig, Cameron Britton, Christina Anthony i Benjamin Levy Aguilar.

Premiera serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie już 28 stycznia tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Superman & Lois – zobaczcie nowy zwiastun oczekiwanej produkcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.