Akademik i Tatuśkowie z drugimi sezonami na antenie SuperPolsat

}

Data: 9 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Na antenie SuperPolsat od października trwa emisja dwóch nowych seriali komediowych – Tatuśkowie i Akademik. Pierwsze sezony obu produkcji liczą po 40 odcinków. Ich emisja zakończy się w przyszłym tygodniu i stacja od razu rozpocznie emisję nowych odcinków.

20 grudnia SuperStacja ruszy z emisją drugich sezonów obu seriali. Będą nadawane w dotychczasowych pasmach – od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 Akademik, o godzinie 20:30 Tatuśkowie. Drugie serie obu produkcji również liczyć mają po 40 odcinków.

Po pierwszych trzech tygodniach Akademik śledziło średnio 54 tys. widzów, a Tatuśków – 43 tys. Oba seriale notowały wyniki poniżej średniej stacji.

Akademik opowiada o młodych ludziach mieszkających w domu studenckim, a w serialu Tatuśkowie można obserwować losy 30-latków, którzy zostali ojcami.

Źródło: Press


ZOBACZ TEŻ  Tatuśkowie – premiera nowej polskiej komedii już w październiku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.