Serial Walker otrzyma swój prequel

}

Data: 9 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

The CW już pracuje nad serialowym prequelem tegorocznej produkcji Walker, która z pierwszym sezonem zadebiutowała w styczniu. Projekt będący obecnie na wczesnym etapie rozwoju nosi tytuł Walker: Independence.

Za powstaniem prequela odpowiedzą twórczyni i showrunnerka Walker Anny Fricke, scenarzysta i producent wykonawczy Seamus Fahey i sam Jared Padalecki, który będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. W projekt zaangażowani są także Dan Lin i Lindsey Liberatore.

Akcja serialu Walker: Independence rozgrywać będzie się pod koniec XIX wieku. Główna bohaterka to Abby Walker, bogata mieszkanka Bostonu, która doświadcza tragicznego wydarzenia. Podczas podróży na Zachód, na jej oczach ktoś morduje jej męża. Abby zła i z chęcią zemsty przystaje do sympatycznie wyglądającego łotra Hoyta Rawlinsa, który poszukuje celu swojego życia. Razem podróżują i trafiają do miejscowości Independence w Teksasie, której eklektyczni mieszkańcy uciekają przed własną burzliwą przeszłością, chroniąc się w spokojnym z pozoru miasteczku i starając się spełnić swoje marzenia. Abby i Hoyt staną się prowodyrami zmian w mieście, w którym nic nie jest tym czym się wydaje.

Prequel ukaże nam to jak Walkerowie stali się tymi Walkerami, których znamy z współczesności. Spotkamy pierwszą Walker, która pojawia się w Teksasie i tam właśnie rozpoczyna wyznaczenie własnej ścieżki.

Walker właśnie kończy emisję drugiego sezonu, którego finałowy odcinek zadebiutuje już dziś.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hulu kończy serial komediowy PEN15

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.