Klub opiekunek sezon 2. – pierwsze zdjęcia z produkcji

}

Data: 27 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Ponad rok po premierze serialu Klub opiekunek, Netflix podał datę premiery drugiego sezonu tej młodzieżowej serii. Oparta na popularnych powieściach dla dzieci autorstwa Ann M. Martin ekranizacja powróci już 11 października.

Poniżej zobaczyć możecie pierwsze zdjęcia z drugiej serii.

Drugi sezon będzie znacznie dojrzalszy. Wszyscy są o rok starsi, mądrzejsi, mają większe doświadczenie. W klubie pojawi się także dwóch nowych członków – Mallory Pike i Jessi Ramsey.

Nastąpiła znaczna zmiana w obsadzie. Xochitl Gomez odeszła z roli Dawn Schafer, zastępuje ją Kyndra Sanchez.

Kristy Thomas (Sophie Grace), Mary-Anne Spier (Malia Baker), Claudia Kishi (Momona Tamada), Stacey McGill (Shay Rudolph) i Dawn Schafer (Xochitl Gomez teraz Kyndra Sanchez) to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

Źródło: Netflix, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Making A Murderer - kolejny pozew dla Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.