Klub opiekunek sezon 2. – pierwsze zdjęcia z produkcji

27 sierpnia 2021 | Newsy

Ponad rok po premierze serialu Klub opiekunek, Netflix podał datę premiery drugiego sezonu tej młodzieżowej serii. Oparta na popularnych powieściach dla dzieci autorstwa Ann M. Martin ekranizacja powróci już 11 października.

Poniżej zobaczyć możecie pierwsze zdjęcia z drugiej serii.

Drugi sezon będzie znacznie dojrzalszy. Wszyscy są o rok starsi, mądrzejsi, mają większe doświadczenie. W klubie pojawi się także dwóch nowych członków – Mallory Pike i Jessi Ramsey.

Nastąpiła znaczna zmiana w obsadzie. Xochitl Gomez odeszła z roli Dawn Schafer, zastępuje ją Kyndra Sanchez.

Kristy Thomas (Sophie Grace), Mary-Anne Spier (Malia Baker), Claudia Kishi (Momona Tamada), Stacey McGill (Shay Rudolph) i Dawn Schafer (Xochitl Gomez teraz Kyndra Sanchez) to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

Źródło: Netflix, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Making A Murderer - kolejny pozew dla Netflixa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram