The Lost Symbol – Ashley Zukerman jako Robert Langdon na nowej zapowiedzi

}

Data: 27 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial The Lost Symbol powstały dla platformy Peacock zadebiutować ma już 16 września. W ramach promocji serwis opublikował nową zapowiedź, z którą zapoznać możecie się poniżej.

Produkcja ta jest adaptacją jednej z powieści Dana Browna – Zaginiony symbol. Serial skupi się na latach młodości znanego specjalisty od symboli. Peter Solomon, przyjaciel Langdona, zaprasza go do Waszyngtonu w celu wygłoszenia wykładu dla zebranych na Kapitolu. Jednak po przybyciu na miejsce Langdon odkrywa, że Solomon został porwany, a on sam wpada w zastawioną pułapkę. Dochodząc do prawdy odkryje przerażający spisek.

W obsadzie oprócz Zukermana znajdują się takża Valorie Curry, Sumalee Montano, Rick Gonzalez, Eddie Izzard i Beau Knapp. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Dan Dworkin i Jay Beattie.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Nadchodzi 2. sezon Feel Good – zobaczcie zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.