The Changeling – LaKeith Stanfield gwiazdą nowego horroru Apple TV+

27 sierpnia 2021 | Newsy

Apple TV+ złożyło zamówienie na serial będący adaptacją powieści Victora LaVelle należącej do gatunku fantasy i horroru. Główną rolę zagra LaKeith Stanfield, aktor znany z serialu Atlanta. Będzie on także producentem wykonawczym projektu.

Powieść ta to urzekająca bajka dla dorosłych, która ukazuje rodzicielską obsesję, małżeńską miłość i sekrety, które sprawiają, że ludzie, których niegdyś kochaliśmy, stają się dla nas obcy.

Scenariusz serialu napisze Kelly Marcel, a Melina Matsoukas stanie za kamerą projektu. The Changeling będzie koprodukcją Apple Studios i Annapurna.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity - Netflix udostępnił oficjalny zwiastun serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram