Keep Breathing – zwiastun survivalowego serialu Netflixa

}

Data: 1 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po niedawnej serii zdjęć promujących serial Keep Breathing Netflix opublikował zwiastun tejże produkcji. W główną rolą wciela się znana z serialu Vida Melissa Barrera.

Barrera wciela się w prawniczkę Liv, której prywatny samolot rozbija się w głuchej dziczy na granicy Kanady. Kobieta nie nauczona spartańskich warunków, aby przeżyć musi szybko nauczyć się walczyć zarówno z bezlitosną przyrodą, jak i z osobistymi urazami z przeszłości.

Zwiastun ukazuje nam nie tylko momenty z próby przetrwania Liv w dziczy. Widzimy także fragmenty z jej życia przed katastrofą.

Twórcą i scenarzystą serialu jest Martin Gero i Brendan Gall. Obaj panowie pełnią także funkcję showrunnerów. Obsadę uzupełniają Jeff Wilbusch, Austin Stowell, Juan Pablo Espinosa i Florencia Lozano. Za kamerą stanęli Maggie Kiley i Rebecca Rodriguez.

Premiera serialu Keep Breathing 28 lipca tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  W celi - recenzja 1 sezonu więziennej komedii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.