Przerażająca zapowiedź 2. sezonu American Horror Stories

}

Data: 30 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Już za 3 tygodnie czeka nas kolejne spotkanie z antologiczną serią od Ryana Murphy’ego. Mowa o spin-offie American Horror Story.

Produkcja ta nosi tytuł American Horror Stories i na FX i Hulu zadebiutuje już 21 lipca. Poniższa zapowiedź daje nam pierwsze spojrzenie na mroczną tematykę tej serii. Widzimy przerażający domek dla lalek, a w nim okropne hybrydy ludzi i lalek. Nie są to jednak rzeczywiste kadry z serialu, ale jedynie coś co ma nas naprowadzić na jego fabułę.

Jak dobrze wiemy z publikowanych wcześniej zapowiedzi American Horror Story również nie wiele można było wyczytać, a wręcz czasami sprowadzały na złą drogę.

American Horror Stories składa się z antologicznych godzinnych odcinków. Każdy epizod opowiada jedną niezwiązaną z pozostałymi, ani z pierwszym serialem mroczną i przerażającą historię.

ahs 222

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Tajemnica zawodowa – sezon 2. już w tym miesiącu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.