Just Beyond z datą premiery w październiku

}

Data: 13 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ ogłosiła datę premiery serialu Just Beyond, którego fabuła opiera się na graficznych powieściach R.L. Stine’a. Idealna na Halloween produkcja dla młodzieży zadebiutuje w serwisie już 13 października 2021 roku.

Za scenariusz Just Beyond odpowiada Seth Graham-Smith. Produkcja ma być antologią i łączyć w sobie dwa odrębne, ale jakże często łączone gatunki – komedię i horror. Fabuła opowiadać będzie o przygodach uczniów gimnazjum, którzy podobnie jak w Gęsiej skórce, napotykają na różne przerażające postacie i biorą udział w nadnaturalnych wydarzeniach. Każdy odcinek zawierać będzie nową obsadę i świeżą historię.

Zobaczymy m.in. jak grupa dzieci zauważy tworzącą się bramę do innego, przerażającego wymiaru, która znajduje się w ich szkole. Na Ziemi wylądują także Marsjanie, z której to porwią ciała dwójki dzieci. Poznamy także pewne rodzeństwo, które wraz z wujem bierze udział w wyprawie naukowej na odległą wyspę, gdzie czyha na nich śmiercionośna bestia.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. McKenna Grace, Lexi Underwood, Nasim Pedrad, Megan Stott i Cedric Joe.

Poniżej plakat promujący produkcję.

just beyond disney

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Dom z papieru sezon 5. - napad dobiega końca!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.