Eli Roth powraca z nową antologiczną serią – The Haunted Museum

}

Data: 13 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Na platformę Discovery+ już niedługo trafi nowy antologiczny projekt The Haunted Museum, za który odpowiada Eli Roth i Zak Bagans.

Każdy odcinek serialu opowie inną przerażającą historię inspirowaną przeklętymi artefaktami wystawionymi w Nawiedzonym Muzeum Zaka Bagansa w Las Vegas.

Bagans to oddany kolekcjonet makabrycznych i przeklętych przedmiotów, który otwiera swoje muzealne skarbce i dzieli się sekretami i historiami kryjącymi się za swoimi najbardziej cenionymi przedmiotami znajdującymi się w jego kolekcji. Każda krótka historyjka, za scenariusz której odpowiada Roth będzie skomentowana przez Bagansa.

Premiera serialu The Haunted Museum zaplanowana jest na 2 października 2021 roku. Produkcja składa się ze specjalnego dwugodzinnego odcinka oraz ośmiu dodatkowych, godzinnych epizodów.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej wraca z czwartym sezonem. Polska premiera dzień po amerykańskiej!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.