Eli Roth powraca z nową antologiczną serią – The Haunted Museum

13 września 2021 | Newsy

Na platformę Discovery+ już niedługo trafi nowy antologiczny projekt The Haunted Museum, za który odpowiada Eli Roth i Zak Bagans.

Każdy odcinek serialu opowie inną przerażającą historię inspirowaną przeklętymi artefaktami wystawionymi w Nawiedzonym Muzeum Zaka Bagansa w Las Vegas.

Bagans to oddany kolekcjonet makabrycznych i przeklętych przedmiotów, który otwiera swoje muzealne skarbce i dzieli się sekretami i historiami kryjącymi się za swoimi najbardziej cenionymi przedmiotami znajdującymi się w jego kolekcji. Każda krótka historyjka, za scenariusz której odpowiada Roth będzie skomentowana przez Bagansa.

Premiera serialu The Haunted Museum zaplanowana jest na 2 października 2021 roku. Produkcja składa się ze specjalnego dwugodzinnego odcinka oraz ośmiu dodatkowych, godzinnych epizodów.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej wraca z czwartym sezonem. Polska premiera dzień po amerykańskiej!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram