IMDB TV zamawia spin-off serialu Bosch!

}

Data: 4 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Nadchodzący siódmy sezon serialu Bosch od Amazona będzie finałowy. Jak się okazuje nie będzie to jednak nasze ostatnie spotkanie z bohaterem zwanym Harrym Boschem. IMDB TV zamówiło bowiem spin-off serialu, w którym do swojej roli powróci Titus Welliver.

Fabuła Bosch opiera się na powieściach Michaela Connelly’ego. Główny bohater to detektyw Harry Bosch, który prowadzone dochodzenia traktuje bardzo poważnie. Pogoń za sprawiedliwością jest jego osobistą misją, którą spełnia kosztem własnego, prywatnego życia.

W spin-offie do swoich ról powrócą także Mimi Rogers i Madison Lintz. Jego fabuła podąży za Harrym, który rozpocznie kolejny etap w swojej karierze. Rozpocznie współpracę ze swoim dawnym wrogiem, znakomitą prawniczką Honey Chandler, w tej roli Rogers. Choć łączy ich głęboka i skomplikowana relacja, na którą wielki wpływ ma przeszłość, to muszą nauczyć się pracować razem, aby móc znaleźć sprawiedliwość.

Zdjęcia do nowego serialu rozpocząć mają się jeszcze w tym roku.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Bosch – zwiastun finałowego sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

2 komentarze

 1. rastamarian

  Ale to spin-off czy kontynuacja bo z opisu wynika, że kontynuacja?. Spin-off był by gdyby fabuła podążała za Honeyem Chandlerem a Harry co najwyżej gościnnie pojawiał się w serialu.

  Odpowiedz
  • Justyna Macugowska

   Zagraniczne media określają tą produkcję jako spin-off.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.