Tatuśkowie – ruszyły zdjęcia do drugiej serii nowej komedii Polsatu

}

Data: 4 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Wiosną na antenie stacji Super Polsat zadebiutować miała nowa komediowa produkcja Tatuśkowie. Zdecydowano jednak inaczej i serial pojawi się dopiero na jesień, ale nie z jednym sezonem. Wyemitowane zostaną od razu dwie serie. Ekipa właśnie po zimowej przerwie powróciła na plan.

Tatuśkowie to opowieść o czterech o współczesnych trzydziestolatkach, którzy – ze zmiennym powodzeniem i nie bez komicznych potknięć – mierzą się z wyzwaniami ojcostwa. W role tytułowych bohaterów ponownie wcielają się Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński. Do obsady drugiego sezonu dołączyła Elżbieta Romanowska.

Tatuśkowie, choć różnią się niemal pod każdym względem, to perypetie, z jakimi borykają się za sprawą swoich dzieci, żon i partnerek, tworzą między nimi nić porozumienia. Życie cały czas stawia przed nimi nowe wyzwania.

Aleks (Marcin Rogacewicz) to przebojowy prawnik, przystojniak i podrywacz, który musi pożegnać się z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek (Bartłomiej Kasprzykowski), zabawny choleryk, mąż i ojciec trzech synów, prowadzi osiedlową pizzerię. Marek (Kacper Kuszewski), zapracowany pantoflarz, balansuje pomiędzy byłą żoną i dwiema córkami a nową, młodszą partnerką i nowo narodzonym synkiem. Tomasz (Philippe Tłokiński) to romantyczny i nieśmiały weterynarz z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta i ciągle wpada w nowe tarapaty.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Dexter – pierwsza teaserowa zapowiedź 9. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.