Bosch – zwiastun finałowego sezonu!

}

Data: 14 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon przedstawił zapowiedź nadchodzącego siódmego i zarazem finałowego sezonu serialu Bosch.

Fabuła Bosch opiera się na powieściach Michaela Connelly’ego. Główny bohater to detektyw Harry Bosch, który prowadzone dochodzenia traktuje bardzo poważnie. Pogoń za sprawiedliwością jest jego osobistą misją, którą spełnia kosztem własnego, prywatnego życia.

Bosch to jeden z najdłużej prowadzonych przez Amazona seriali, który po tylu sezonach dalej cieszy się popularnością i uznaniem krytyków.

Siódmy sezon składa się z ośmiu epizodów, a jego premiera 25 czerwca 2021 roku. Ta seria jest adaptacją powieści Connelly’ego The Burning Room.

Finałowy sezon nie będzie jednak naszym ostatnim spotkanie, z Harrym. Stacja IMDb TV pracuje już nad spin-offem, w którym do swoich ról powrócą Titus Welliver, Mimi Rogers i Madison Lintz.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – Netflix zamawia 2. sezon serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.