Przeczytano:

Syn marnotrawny – zwiastun drugiej połowy nowego sezonu!

04 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja Fox wydała zapowiedź nadchodzącej drugiej połowy drugiego sezonu serialu Syn marnotrawny. Produkcja z 8 odcinkiem powróci już 13 kwietnia.

Zwiastun ukazuje nam przybycie dr Vivian Capshaw, w tej roli Catherine Zeta-Jones i Simona Hoxleya – Alan Cumming.

Nowe odcinki ukażą nam jak te dwie postacie wpłyną na już skomplikowaną rodzinę Whitly.Sezon drugi rozpocznie się wielkim chaosem w życiu prywatnym głównego bohatera. Po szokujących wydarzeniach z końcówki pierwszej serii musi zająć się swoją siostrą Ainsley i chronić matkę Jessice Whitly przed pewnym mrocznym sekretem, który na nowo mógłby rozbić jego rodzinę. Dodatkowo więzi z nim chce zacieśnić jego ojciec, co prowadzi do niespodziewanych sytuacji.

W Polsce serial ten oglądać możemy na antenie stacji FOX. Jeśli chodzi o streaming to wyłączne prawa do produkcji nabyło HBO Max.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również