on my block

Będzie drugi sezon serialu On my block!

15 kwietnia 2018 | Newsy

j

Nowy serial Netfliksa opowiadający o życiu czwórki przyjaciół z niezbyt bezpiecznej dzielnicy, został oficjalnie odnowiony o drugi sezon!

On My Block to komedia o dojrzewaniu błyskotliwych nastolatków, którzy wspólnie przechodzą przez sukcesy, ból i początki liceum. Ich życiowe przyjaźnie są testowane, jako że Monse, Ruby, Jamal i Cesar mierzą się z wyzwaniami okresu dojrzewania i życiaSouth Central w Los Angeles, w którym dominują Hiszpanie i Afroamerykanie.

Serial jest współtworzony i wyprodukowany przez Lauren Iungerich (Awkward), Eddie Gonzalez i Jeremy Haft.

Pierwszy sezon On My Block zadebiutował 16 marca i spotkał się z pozytywnymi recenzjami. W serialu grają Diego Tinoco (Teen Wolf) jako Cesar Diaz, debiutantka Sierra Capri jako Monse Finnie, Jason Genao (The Get Down, Logan) jako Ruby Martinez, Brett Gray (Zagubieni w lesie) jako Jamal Turner, Jessica Marie Garcia (Hacking High School) jako Jasmine i Ronni Hawk (Stuck in the Middle) jako Olivia.

Nie znamy jeszcze daty premiery drugiego sezonu.

Oglądasz ten serial? Cieszysz się, że będzie kolejny sezon?

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [12.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram