Hulu bierze się za kolejną powieść fantasy

25 maja 2019 | Newsy

Platforma Hulu zdecydowała się zamówić serial oparty na antologicznej serii Nathana Ballingruda North American Lake Monsters. Projekt nie ma jeszcze swojego tytułu, a za jego powstanie odpowiadać będzie Mary Laws.

Książka zawiera ciekawe opowiadania, w których to ludzie napotykają na swojej drodze różne potwory, m.in. wilkołaki, upadłe anioły, a wszystko to nie dzieje się bez przyczyny. Autor zmuszając swoich bohaterów do niejednokrotnie desperackich czynów próbuje pokazać jak cienka jest granica między człowiekiem a bestią.

Pierwszy sezon ma składać się z ośmiu epizodów. Funkcję producenta wykonawczego pełni Lucan Toh i Babak Anvari.

amazon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Punky Brewster powraca! Zobaczcie pierwszą zapowiedź

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram