nytimes

Nauki niezbyt ścisłe – sezon 3. nie powstanie!

Nauki niezbyt ścisłe (A.P. Bio) to amerykański serial komediowy emitowany przez stację NBC. Obecnie trwa emisja drugiego sezonu produkcji, ale już wiemy, że kolejny sezon nie powstanie. Informację taką na swoim Twitterze podał Michael Patrick O’Brien, twórca serialu.

Obecnie do zakończenia historii pozostały 4 odcinki. Cały drugi sezon składa się z 13. epizodów. Powody skasowania serialu nie zostały jak na razie ujawnione, ale prawdopodobnie są nim mieszane opinie krytyków odnośnie obu sezonów oraz nie wystarczająca oglądalność. Ostatni sezon ma mieć otwarte zakończenie, także nie wykluczone jest, że jeszcze kiedyś ktoś do niego powróci.

Serial skupia się na Jacku, w tej roli Glenn Howerton, który jako profesor filozofii zostaje wyrzucony z uniwersytetu. Nie mając innego wyjścia, wraca do swojego rodzinnego miasta i przyjmuje posadę nauczyciela biologii. Jednakże zamiast w pełni poświęcić się edukacji młodzieży, to planuje zemstę na tych, którzy tak niesłusznie go potraktowali, a w plan wtajemnicza swoich uczniów.

Źródło: screenrant

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.