Punky Brewster powraca! Zobaczcie pierwszą zapowiedź

3 lutego 2021 | Newsy

Stacja Peacock doprowadziła do odnowienia serialu Punky Brewster emitowanego w latach 80 XX wieku. Nowa wersja doczekała się już swojej pierwszej zapowiedzi. Możecie zobaczyć ją poniżej.

Teraz dorosła już Punky boryka się z trudnym życiem samotnej matki trójki dzieci. Próbując poukładać sobie swoje życie poznaje Izzy, młodą dziewczynkę, która przypomina jej dawną ją.

Do swojej roli sprzed ponad 30 lat powraca Soleil Moon Frye. Oprócz niej również Cherie Johnson ponownie wcieli się w najlepszą przyjaciókę głównej bohaterki. Obsadę uzupełniają Freddie Prinze Jr. jako Travis były mąż Punky, Quinn Copeland jako Izzy, Noah Cottrell jako Diego, Oliver De Los Santos jako Daniel i Lauren Lindsey Donzis jako Hannah.

Za scenariusz odrodzonego serialu odpowiadają Steve Armogida i Jim Armogida. Oboje są także producentami.

Premiera serialu już 25 lutego 2021 roku. Składa się on z 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Odrodzona Punky Brewster anulowana po jednym sezonie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram