w

Punky Brewster powraca! Zobaczcie pierwszą zapowiedź

bez tytulu

Stacja Peacock doprowadziła do odnowienia serialu Punky Brewster emitowanego w latach 80 XX wieku. Nowa wersja doczekała się już swojej pierwszej zapowiedzi. Możecie zobaczyć ją poniżej.

Teraz dorosła już Punky boryka się z trudnym życiem samotnej matki trójki dzieci. Próbując poukładać sobie swoje życie poznaje Izzy, młodą dziewczynkę, która przypomina jej dawną ją.

Do swojej roli sprzed ponad 30 lat powraca Soleil Moon Frye. Oprócz niej również Cherie Johnson ponownie wcieli się w najlepszą przyjaciókę głównej bohaterki. Obsadę uzupełniają Freddie Prinze Jr. jako Travis były mąż Punky, Quinn Copeland jako Izzy, Noah Cottrell jako Diego, Oliver De Los Santos jako Daniel i Lauren Lindsey Donzis jako Hannah.

Za scenariusz odrodzonego serialu odpowiadają Steve Armogida i Jim Armogida. Oboje są także producentami.

Premiera serialu już 25 lutego 2021 roku. Składa się on z 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

neversheader

The Nevers – HBO prezentuje nowy serial sci fi

v1 toe 101 unit 02047

Plemiona Europy – zwiastun nowego serialu Netflixa