Powieść Freshwater zostanie zekranizowana!

24 maja 2019 | Newsy

Stacja FX zamówiła serial na podstawie książki Freshwater, której autorem jest Akwaeke Emezi.

Emezi ma napisać scenariusz do serialu wraz z Tamarą P. Carter. Oboje także będą pełnić funkcję producentów wykonawczych.

Freshwater opublikowana została w zeszłym roku i otrzymała mnóstwo pozytywnych opinii, a wspomnieć należy, że to debiutancka powieść tego autora. Opowiada ona historię Ady, nigeryjskiej studentki, która będąc na ostatnim roku studiów odkrywa, że w jej podświadomości żyją trzy duchy. To zmienia całe jej życie, bowiem siły te próbują przejąć nad nią kontrolę i pozbawić ją zdrowego rozsądku. Ada rozpoczyna nierówną walkę o odzyskanie swojego dawnego życia.

35412372
goodreads

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Nauki niezbyt ścisłe – zapowiedź 4. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!