House of the Dragon – pierwsze zza kulisowe ujęcia!

}

Data: 29 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak niedawno informowaliśmy rozpoczęły się już zdjęcia do serialowego spin-offa Gry o tronHouse of the Dragon. Długo nie musieliśmy czekać na pierwsze zza kulisowe materiały.

W sieci pojawiły się zdjęcia i filmik. Na materiałach tych widać postacie odgrywane przez Matta Smitha i Emmy D’Arcy. Wcielają się oni odpowiednio w księcia Daemona Targaryena i księżniczkę Rhaenyrę Targaryen.

Rhaenyra to pierworodna córka Viserysa I, żona Daemona, który jest również jej wujem ze strony ojca. Ród Targaryenów otoczony był właśnie niesławą z powodu normalizacji kazirodztwa w celu utrzymania rodziny królewskiej w czystości.

House of the Dragon składać będzie się z dziesięciu odcinków i opierać ma się na książce George R.R. Martina Ogień i krew. Jego akcja rozegra się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu i opowie nam historię powstania i upadku rodu Targaryen, jedynej rodziny smoczych władców, która przetrwała wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Premiera serialu w 2022 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – pierwsze oficjalne zdjęcia z planu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.