House of the Dragon – pierwsze oficjalne zdjęcia z planu!

6 maja 2021 | Newsy

HBO opublikowało trzy oficjalne zdjęcia z planu serialu House of the Dragon. Widzimy na nich Emmę D’Arcy, Matta Smitha, Olivię Cooke, Rhysa Ifansa i Steve’a Toussainta.

house of dragon 2
fot. HBO / Steve Toussaint
house of dragon 3
fot. HBO / Emma D’Arcy, Matt Smith
house of the dragon
fot. HBO / Olivia Cooke, Rhys Ifans

House of the Dragon składać będzie się z dziesięciu odcinków i opierać ma się na książce George R.R. Martina Ogień i krew. Akcja serialu rozegra się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu i opowie nam historię powstania i upadku rodu Targaryen, jedynej rodziny smoczych władców, która przetrwała wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Serial ten jest prequelowym spin-offem hitu HBO Gra o tron. Odpowiadają za niego George R.R. Martin, Ryan Condal i Miguel Sapochnik.

Premiera House of the Dragon w 2022 roku.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – trzy nowe nazwiska w obsadzie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram