w

House of the Dragon – pierwsze grafiki koncepcyjne!

game of thrones season 8 daenerys targaryen
fot. screenrant

Jason Kilar, dyrektor WarnerMedia podsycił ciekawość fanów oczekujących na prequel Gry o tron. Do sieci wypuścił on bowiem pierwsze grafiki koncepcyjne umożliwiające nam pierwsze spojrzenie na smoki z nowej serii HBO.

Ponadto Kilar zdradził, iż najważniejsze zdjęcia do prequela rozpoczną się już za kilka miesięcy. Powstaną one głównie w Anglii.

bez tytulu 3
bez tytuluh

Akcja serialu rozgrywać będzie się na 300 lat wcześniej niż ta znana nam z Gry o tron. Produkcja będzie kroniką powstania i upadku rodu Targaryenów – jedynej rodziny posiadającej smoki, która przetrwała katastrofalne wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Seria opierać ma się na książce Ogień i krew George R.R. Martina. Składać się będzie z 10 odcinków. Za reżyserię pilota odpowie Miquel Sapochnik. Premiera prequela zaplanowana jest na 2022 roku.

Źródło: thewrap

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

american gods   season 3 official trailer   starz 2 25 screenshot

Amerykańscy bogowie sezon 3. – zobaczcie pełną zapowiedź!

kot

Soft kitty, warm kitty – najfajniejsze serialowe koty