w

Amerykańscy bogowie sezon 3. – zobaczcie pełną zapowiedź!

american gods   season 3 official trailer   starz 2 25 screenshot

Stacja Starz opublikowała pierwszą oficjalną zapowiedź oczekiwanego trzeciego sezonu serialu Amerykańscy bogowie będącego adaptacją książki Neila Gaimana.

Według zapowiedzi nadchodząca seria ma być najlepszym sezonem tego serialu.

Cień wychodzi z więzienia. Chce rozpocząć na nowo swoje życie z żoną, w ciszy, w spokoju, bez żadnych tarapatów. Mężczyzna dowiaduje się, że jego żona zginęła w strasznym wypadku. Cień wraca do domu na pogrzeb swojej ukochanej. W samolocie na jego drodze staje tajemniczy Pan Wednesday. Rozpętuje się burza. Mężczyzna ostrzega Cień, że o wiele większa i groźniejsza burza nadchodzi. Bohater podejmuje pracę ochroniarza u niejakiego Pana Wednesdaya. Tym samym trafia do ukrytego, pełnego magii, mitologicznego świata w sam środek konfliktu między starymi bogami a rosnącymi w siłę nowymi i w którym Pan Wednesday tworzy armię, chcąc odzyskać swoją utraconą chwałę.

W trzecim sezonie do obsady serialu dołączył Danny Trejo, który wraz z Dominique Jacksonem wcielą się w jedną z nikczemnych form Mr. Worlda, którego głównie odgrywa Crispin Glover. Gościnnie wystąpią także Marilyn Manson jako Johan Wengren, Herizen Guardiola jako Oshun i Blytje Danner jako Demeter.

Premiera nowego sezonu już 10 stycznia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ftwdheader

Fear the Walking Dead – będzie 7. sezon!

game of thrones season 8 daenerys targaryen

House of the Dragon – pierwsze grafiki koncepcyjne!