Hit & Run anulowany po jednym sezonie

}

Data: 21 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix zdecydowała się nie przedłużać na kolejny sezon thrillera szpiegowskiego Hit & Run. Produkcja, która niedawno zadebiutowała w serwisie doczekała się zaledwie jednego sezonu.

Serial został dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów. Pierwszy sezon zakończył się cliffhangerem, więc nie przedłużenie go z pewnością pozostawi wiele pytań bez odpowiedzi. Właśnie takie zakończenie pierwszej serii miało przynieść produkcji szansę na dalszy ciąg na co nadzieję mieli Dawn Prestwich i Nicole Yorkin – showrunnerzy. Jak na razie nie wiadomo czy będą oni szukać dla serialu nowego domu.

Jak donoszą zagraniczne media jedną z głównych przyczyn takiej decyzji streamera są pieniądze. Produkcja była droga w realizacji, a z powodu trwającej pandemii zdjęcia do niej trwały prawie trzy lata.

Życie szczęśliwie żonatego mężczyzny wywraca się do góry nogami, gdy jego żona ginie w tajemniczym wypadku w Tel Awiwie, którego sprawca ucieka. Pogrążony w żalu i zdezorientowany całą sytuacją poszukuje morderców swojej żony. Czy to co odkryje nie zszokuje go jeszcze bardziej? Okaże się bowiem, iż nie znał wielu faktów z życia swojej ukochanej.

Pierwszy sezon Hit & Run składa się z 9 odcinków.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Dzielnica strachu – pierwsza zapowiedź nowego serialu Puls 2

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.