Obi-Wan Kenobi – zakończono zdjęcia do oczekiwanego serialu

}

Data: 21 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Ewan McGregor po zdobyciu swojej pierwszej nagrody Emmy za rolę w limitowanym serialu Halston Netflixa, podczas rozmowy z dziennikarzami po odebraniu swojej statuetki, potwierdził koniec prac na planie serialu o Obim-Wan Kenobim.

Prace na planie trwały od pięciu miesięcy w Los Angeles. McGregor podkręca atmosferę wokół produkcji stwierdzając, iż jest na co czekać, a fani z pewnością będą zachwyceni, zwłaszcza nową technologią zastosowaną podczas produkcji.

Ewan McGregor ponownie wciela się w mistrza Jedi znanego z pełnometrażowych filmów. Do swoich ról powrócą także Hayden Christensen jako Anakin Skywalker aka Darth Vader i Joel Edgerton jako Owen Lars.

W obsadzie serialu Obi-Wan Kenobi są także Kumail Nanjiani, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Moses Ingram, Indira Varma, Rupert Friend, Simone Kessell, Benny Safdie i Maya Eskine.

Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine. Nic więcej o tym w jakim kierunku pójdzie fabuła produkcji nie wiadomo.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Maya Erskine dołącza do obsady serialu o Obi-Wanie Kenobim

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.