gremliny

Gremliny powrócą! Warner Bros tworzy animowany serial!

26 lutego 2019 | Newsy

Swego czasu chodziły plotki o powstaniu trzeciej części filmu, jednak Warner Bros jak na razie wycofał się z tej produkcji na rzecz animowanego serialu będącego prequelem znanej serii.

Serial powstanie dla nowego serwisu streamingowego WarnerMedia. Za jego produkcję odpowiadać będzie Warner Bros. Television i Amblin Television. Scenariusz napisze Tze Chun. Będzie on także producentem wykonawczym. Nie wiadomo jeszcze kiedy będzie premiera produkcji, chodź spekuluje się o końcu tego roku.

Fabuła animacji opowie nam historię chińskiego dziadka znanego z filmów – Pana Winga. Poznamy go w czasach jego młodości, kiedy to wraz ze swoim uroczym i wyjątkowym przyjacielem Gizmo wyrusza w daleką podróż.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Future Man – zwiastun 2. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!