The OA – Netflix kasuje serial po dwóch sezonach!

}

Data: 6 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Serial science fiction Netflixa nie doczeka się kolejnego sezonu. Zadebiutował on w 2016 roku, a w tym roku premierę miał drugi sezon.

The OA opowiadał o nastolatce Prairie Johnson, która zaginęła jako osoba niewidoma, a po 7 latach mając około dwudziestu lat, odnajduje się w niewytłumaczalny sposób z pełni przywróconym wzrokiem. Pamięta wszystko co się z nią działo, jednak nie chce nikomu tego zdradzić, w zamian rozpoczyna rekrutację do tajemniczej misji.

Nie podane zostały powody kasacji serialu, jednak najbardziej prawdopodobnym jest niewystarczająca oglądalność w stosunku do kosztów produkcji. Oba sezony wyjaśniły wiele wątków, lecz nie wszystkie i tak będzie musiało już pozostać, chyba, że produkcją zainteresuje się ktoś inny.

Za serial odpowiadali Britt Marling i Zal Batmanglij. Oba sezony składające się z 16. odcinków dostępne są na Netflixie.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Young Rock – powstaje serial o młodości Dwayne'a Johnsona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.