Król tygrysów powraca z 2. sezonem!

}

Data: 28 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował zwiastun oraz podał datę premiery drugiego sezonu dokumentalnego serialu Król tygrysów. Myśleliśmy, że zobaczyliśmy już wszystko. Ale to był zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Król tygrysów zadebiutował w marcu 2020 roku i początkowo nie planowano jego kontynuacji. Niesłychana jednak popularność jaką zdobył skłoniła jego twórców do zmiany decyzji.

Serial opowiada o ekscentrycznym miłośników dzikich kotów Joe Exoticu, który prowadząc zoologiczny ogród wplątany zostaje w sprawę morderstwa na zlecenie.

W drugim sezonie zobaczymy jak popularność wpłynęła na życie głównego bohatera. Poruszony zostanie także wątek tajemnicze zaginięcia męża Carole Baskin, aktywistki walczącej o prawa wielkich kotów i wroga numer jeden Joe’go Exotica. Exotic odsiadujący obecnie karę więzienia musiał zrezygnować ze swojej charakterystycznej fryzury. Nie może także korzystać z uroków sławy, jaką zapewnił mu serial Netflixa. Poznamy także kulisy kampanii jaką prowadził Exotic. Jej celem było namówienie odchodzącego ze stanowiska Donalda Trumpa, aby go ułaskawił.

Premiera nowych epizodów już 17 listopada 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Shadowhunters sezon 3. – znamy datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.