Halston – spadkobiercy projektanta nie są zadowoleni z tej produkcji

}

Data: 13 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Już jutro w serwisie Netflix zadebiutuje miniserial Halston, która w fabularny sposób ukaże życie i karierę słynnego projektanta mody – tytułowego Halstona.

Produkcja, w której w główną rolę wciela się Ewan McGregor nie została jednak przychylnie odebrana przez rodzinę projektanta. Uważają oni, iż serial został zbyt mocno fabularyzowany, a wydarzenia jakie przedstawia mijają się z prawdą. Siostrzenica Halstona, Lesley Frowick w opublikowanym przez siebie oświadczeniu stwierdza, iż twórcy serialu nie konsultowali się z rodziną projektanta, przez co nie ukazali oni prawdy w swojej produkcji.

Halston to nieznana historia błyskawicznego wzlotu i równie szybkiego upadku pierwszego amerykańskiego projektanta mody, który zyskał status celebryty. Jego nazwisko dało początek imperium. Jego styl ukształtował epokę. Na przełomie lat 70 i 80 ubiegłego wieku stworzył modowe imperium, które było ówczesnym synonimem seksapilu i luksusu.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Dlaczego Andrew Lincoln odchodzi z The Walking Dead

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.