Przeczytano:

Halston – spadkobiercy projektanta nie są zadowoleni z tej produkcji

13 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Już jutro w serwisie Netflix zadebiutuje miniserial Halston, która w fabularny sposób ukaże życie i karierę słynnego projektanta mody – tytułowego Halstona.

Produkcja, w której w główną rolę wciela się Ewan McGregor nie została jednak przychylnie odebrana przez rodzinę projektanta. Uważają oni, iż serial został zbyt mocno fabularyzowany, a wydarzenia jakie przedstawia mijają się z prawdą. Siostrzenica Halstona, Lesley Frowick w opublikowanym przez siebie oświadczeniu stwierdza, iż twórcy serialu nie konsultowali się z rodziną projektanta, przez co nie ukazali oni prawdy w swojej produkcji.

Halston to nieznana historia błyskawicznego wzlotu i równie szybkiego upadku pierwszego amerykańskiego projektanta mody, który zyskał status celebryty. Jego nazwisko dało początek imperium. Jego styl ukształtował epokę. Na przełomie lat 70 i 80 ubiegłego wieku stworzył modowe imperium, które było ówczesnym synonimem seksapilu i luksusu.

Źródło: światseriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również