The Prince – premiera animacji HBO Max odłożona

}

Data: 13 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Wiosną tego roku na platformie HBO Max zadebiutować miała animowana satyryczna produkcja skupiająca się wokół brytyjskiej rodziny królewskiej. Ze względu jednak na niedawną śmierć księcia Filipa jej premiera odłożona została na bliżej nieokreślony termin.

Głównym twórcą tej animacji jest Gary Janetti prowadzący na Instagramie prześmiewcze konto poświęcone rodzinie królewskiej. Tutaj link do niego.

Książe Filip w tejże produkcji według ustaleń zagranicznych mediów nie został ukazany w zbyt pozytywnym świetle. Nie wiadomo czy jego postać zostanie przerobiona, czy jednak serial zadebiutuje w oryginale, jednak znacznie później, aż minie czas żałoby.

Byliśmy zasmuceni informacją o śmierci księcia Filipa, dostosujemy debiut serialu. Nowa data zostanie ogłoszona w późniejszym czasie. – powiedział rzecznik prasowy HBO Max

W głosowej obsadzie animacji The Prince znajdują się Janetti jako książę George, Orlando Bloom jako książę Harry, Lucy Punch jako księżna Kate, Condola Rashad jako Meghan Markle, Iwan Rheon jako książę William i Sophie Turner jak księżniczka Charlotte.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  30 srebrników – nowy hiszpański serial HBO Europe. Premiera w listopadzie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.