The Prince – premiera animacji HBO Max odłożona

13 maja 2021 | Newsy

Wiosną tego roku na platformie HBO Max zadebiutować miała animowana satyryczna produkcja skupiająca się wokół brytyjskiej rodziny królewskiej. Ze względu jednak na niedawną śmierć księcia Filipa jej premiera odłożona została na bliżej nieokreślony termin.

Głównym twórcą tej animacji jest Gary Janetti prowadzący na Instagramie prześmiewcze konto poświęcone rodzinie królewskiej. Tutaj link do niego.

Książe Filip w tejże produkcji według ustaleń zagranicznych mediów nie został ukazany w zbyt pozytywnym świetle. Nie wiadomo czy jego postać zostanie przerobiona, czy jednak serial zadebiutuje w oryginale, jednak znacznie później, aż minie czas żałoby.

Byliśmy zasmuceni informacją o śmierci księcia Filipa, dostosujemy debiut serialu. Nowa data zostanie ogłoszona w późniejszym czasie. – powiedział rzecznik prasowy HBO Max

W głosowej obsadzie animacji The Prince znajdują się Janetti jako książę George, Orlando Bloom jako książę Harry, Lucy Punch jako księżna Kate, Condola Rashad jako Meghan Markle, Iwan Rheon jako książę William i Sophie Turner jak księżniczka Charlotte.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  30 srebrników – nowy hiszpański serial HBO Europe. Premiera w listopadzie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram