Re-Main – nadchodzi nowe anime!

12 maja 2021 | Newsy

Fani anime trzymajcie się. Już latem swoją premierę odbędzie bardzo ciekawe anime Re-Main.

Datę premiery anime podano wczoraj w mediach społecznościowych. Jego premiera w Japonii już 3 lipca 2021 roku. Udostępniono także grafiki, dzięki którym widzowie mają spojrzenie na styl animacji i ton, jakiego mogą spodziewać się po serialu.

Re-Main opowie historię Minato Kiyoumizu, który po pewnym przykrym incydencie jaki spotkał go w gimnazjum, postanowił rzucić piłkę wodną. Kiedy jednak trafia do szkoły średniej, daje temu sportowi drugą szansę. W ten sposób dołącza do szkolnego klubu piłki wodnej. Początek jego kariery w nowej drużynie nie obejdzie się jednak bezproblemowo.

Za serial odpowiada Masafumi Nishida. W głównej roli Yuto Umeura. Partnerują mu Kotaro Mishiyama, Subaru Kimura i Taku Yashiro. Nie wiadomo niestety kiedy produkcja ta trafi na zachodni rynek. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Poniżej zapowiedź.

Źródło: comingsoon, twitter

ZOBACZ TEŻ  Słowo na L powraca! Jest tytuł i data rozpoczęcia produkcji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram