Grzesznica kończy się 4. sezonem

}

Data: 19 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

USA Network ogłosiło, że ich kryminalna antologia Grzesznica zakończy się obecnie emitowanym czwartym sezonem. Historia detektywa Ambrose, w którego wciela się Bill Pullman dobiegła końca.

Kolejne sezony Grzesznicy łączy jedynie postać detektywa Harry’ego Ambrose, badającego poszczególne zbrodnie. Każdy sezon ukazuje inną z nich. W pierwszym poznaliśmy kobietę, która w publicznym miejscu niespodziewanie zadała śmiertelny cios nożem nieznajomemu chłopakowi. Nie umiała ona wytłumaczyć motywów swojego postępowania. Drugi sezon skupił się na podwójnym morderstwie, którego sprawcą okazał się 13-letni chłopiec. Sezon trzeci z kolei ukazał nam dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku samochodowego. Ambrose odkrył ukrytą zbrodnie. Śledztwo w tej sprawie doprowadziło go do jednego z najniebezpieczniejszych przypadków w jego karierze.

Czwarty sezon ukazuje nam detektywa z traumą pozostałą po ostatniej sprawie. Aby się z tym uporać, Harry wybiera się ze swoją partnerką Sonyą, na wyspę Hanover w północnym Maine. Tam jednak dochodzi do tragedii z udziałem córki znanej wyspiarskiej rodziny. Ambrose oczywiście angażuje się w śledztwo, które wywróci życie i jego i tej sennej wyspy do góry nogami.

Serial dostępny jest na platformie Netflix (3 sezony).

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  48h. Zaginieni – od dziś na antenie Nowa TV

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.